Nowi ministranci

Dnia 26 listopada 2011 r. podczas uroczystej Mszy Świętej do grona ministrantów zostało przyjętych jedenastu chłopców: Miłosz Kulka, Jan Czochór, Piotr Smoła, Krzysztof Korzeń, Tomasz Smoła, Dawid Jantas, Filip Stypa, Jakub Sarnecki,  Łukasz Stachurski, Jakub Gołyźniak i Daniel Kawa.

Mszy św. przewodniczył ksiądz Proboszcz, który wygłosił okolicznościową homilię. Kandydatów przygotował ks. Mateusz Gurbisz.

Od tego dnia wspomniani chłopcy stali się pomocnikami kapłana w sprawowaniu świętej liturgii, którą Chrystus pozostawił dla zbawienia ludzi. Oczekujemy od nich przykładu uczniów Jezusa Chrystusa, by byli wzorem dla wszystkich swoich rówieśników, tak przy ołtarzu jak i w życiu codziennym. Grono ministrantów naszej parafii liczy obecnie 50 chłopców.