NOWY NUMER GMINNO-PARAFIALNEGO BIULETYNU „RAZEM”

Ukazał się drugi numer kwartalnika „Razem”, który zawiera gminno-parafialne informacje ostatnich miesięcy, ważne dla każdej rodziny żyjącej w Ropie, Łosiu i Klimkówce. Ponadto w biuletynie znalazły się m.in. ciekawe wywiady: z wójtem, ks. Stanisławem Łasiem i ks. Piotrem Kaczmarem; wspomnienia o śp. ks. Kazimierzu Pustułce; list z Kamerunu, nadesłany przez naszą Rodaczkę s. Rozarianę Sitar.

Gazeta redagowana jest przez Ewę Bugno, Janusza Koniora, Jana Morańdę, ks. Stanisława Porębskiego i ks. Mateusza Gurbisza. Osoby te, jak również wszyscy autorzy nadesłanych tekstów pracują całkowicie społecznie – za co składamy im wyrazy wdzięczności.

W porównaniu z poprzednim numerem zmianie uległa cena na 2 zł, gdyż gazeta została wzbogacona o dodatkowe cztery strony, na których znajdują się kolorowe fotografie.

Biuletyn można nabyć w kościołach, Urzędzie Gminy oraz GOK.

Serdecznie zachęcamy!