NOWY NUMER KWARTALNIKA ,,RAZEM,,

no images were found

Ukazał się kolejny numer kwartalnika „Razem”, który zawiera gminno-parafialne informacje, ważne dla każdej rodziny żyjącej w Ropie, Łosiu i Klimkówce.

W biuletynie znalazły się też m.in. wywiady: z panem Wójtem – o przyłączu do kanalizacji; z nowym duszpasterzem w Ropie ks. Zygmuntem – o powołaniu i pracy w Anglii; ponadto możemy przeczytać historię życia Tadeusza Kukuły, który przyczynił się do reaktywacji naszej gminy i wiele innych artykułów.

Gazeta redagowana jest przez Ewę Bugno, Janusza Koniora, Jana Morańdę, ks. Stanisława Porębskiego, ks. Zygmunta Frączka, ks. Mateusza Gurbisza i Stefana Kłapyka. Osoby te, jak również autorzy nadesłanych tekstów pracują całkowicie społecznie – za co składamy wszystkim wyrazy wdzięczności.

Biuletyn można nabyć w kościołach, Urzędzie Gminy oraz GOK (2 zł).

Serdecznie zachęcamy!