23.07.2017 XVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej jest błogosławieństwo kierowców i wszelkich pojazdów oraz modlitwa przez wstawiennictwo św. Krzysztofa.

2. Msze św. w okresie wakacyjnym odprawiane będą codziennie rano o 6.30, a wieczorem o godz. 18.00 we wtorek, środę i sobotę.

3. Dziękujemy:
– Eugeniuszowi Krokowi, Jerzemu Górskiemu, Andrzejowi Mitusiowi, Zenonowi Kłapaczowi i Romanowi Rewakowi za prace przy kościele i na cmentarzu.
– Rodzinom za sprzątanie i dekorację kościoła.
– Wszystkim, za pomoc, modlitwę i życzliwość. Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu:
Poniedziałek: Wspomn. Św. Kingi, dziewicy, patronki diecezji.
Wtorek: Święto św. Jakuba, Apostoła.
Środa: Wspomn. Św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Nowenna do MBNP i Msza nowennowa
o godz. 18.00.
Sobota: Wspomn. Św. Marty.

Gorąco zapraszamy do udziału we Mszy św. o uwolnienie i uzdrowienie, która zostanie odprawiona w najbliższą sobotę tj. 29 lipca o godz. 17.00. Modlitwy poprowadzi ks. Marcin Radzik – wikariusz z Uścia Gorlickiego.
Niedziela: Prosimy, aby koronkę do Bożego Miłosierdzia prowadziła Róża Emilii Trojanowicz.

5. Zachęcamy do podjęcia trudu pielgrzymowania w XXXV Pieszej Pielgrzymce z Tarnowa do Częstochowy. Zapisy w kancelarii do końca lipca.

6. Można jeszcze nabyć kolejny numer Kwartalnika Razem.

7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej.

8. W piątek zmarła śp. Barbara Marosz. Pogrzeb odbędzie się dzisiaj o godz. 14.00. w naszym kościele. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.

9. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, pracującym na roli – sprzyjającej pogody, a wyjeżdżającym na wakacje i gościom życzymy miłego czasu wypoczynku.

Starsze >>