ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

3 września o godz. 8.00 uczniowie gimnazjum, szkół podstawowych i przedszkoli uczestniczyli we Mszy św. rozpoczynającej nowy rok nauki. W okolicznościowym kazaniu Ksiądz Dziekan zachęcał młodzież i dzieci do podjęcia trudu nauki, który nie jest łatwy, ale na pewno w przyszłości zaowocuje. Zwrócił się również do rodziców z prośbą, by nigdy nie zamykali się na sprawy szkoły, lecz z ochotą podejmowali współpracę z nauczycielami, zwłaszcza w rozwiązywaniu problemów wychowawczych.

Następnie wszyscy przeszli do budynków szkolnych. Dyrektorzy serdecznie powitali grono pedagogiczne, rodziców, gości i oczywiście głównych bohaterów tego dnia – uczniów. W swoich przemówieniach zaprezentowali kalendarium na rok szkolny 2012/2013.

Na koniec zostaje nam tylko zacytować fragment znanej piosenki: „Żegnaj lato na rok…”

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ