WAKACYJNE PRACE REMONTOWE

W czasie wakacji odbywały się prace remontowe przy obiektach parafialnych, m.in. pomalowano drzwi wejściowe w dolnym kościele, uruchomiono mechanizm wentylacyjny do ochładzania i podgrzewania powietrza dostarczanego rurami, wyczyszczono i pokryto specjalną powłoką konserwującą schody wejściowe z piaskowca, pierwotny połysk odzyskała marmurowa posadzka w kościele MB Wspomożenia Wiernych oraz w kaplicy pw. św. Franciszka. Ponadto w dolnym kościele zostało zamontowane odnowione tabernakulum i dwie wieczne lampki, nowe oświetlenie prezbiterium i marmurowa półka pod tabernakulum, a w kościele św. Michała nowe reflektory w prezbiterium. Natomiast wewnątrz wikarówki zakończono montaż CO, rozpoczęty jeszcze w ubiegłym roku, przeprowadzono remont łazienki w jednym z mieszkań i instalacji elektrycznej, wykonano też niezbędne prace malarskie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe i wszelką pomoc.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ