WYJAZD MINISTRANTÓW DO ZAKRZOWA

W dniach 12-14 sierpnia ministranci wraz z ks. Mateuszem i kl. Łukaszem spędzili miły czas w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym w Zakrzowie. Kompleks im. Jana Pawła II znajduje się w pięknej okolicy, wśród lasów, ok. 5 km od Kalwarii Zebrzydowskiej.

Atrakcji nie brakowało. W pierwszym dniu chłopcy zobaczyli Stary Sącz, po przyjeździe do Zakrzowa zmierzyli się w zawodach sportowych z ministrantami z Rytra. W poniedziałek pieszo udali się do Matki Boskiej Kalwaryjskiej, by uczestniczyć w uroczystej Mszy św. odpustowej oraz poznać historię cudownego obrazu. We wtorek pojechali do aqua parku i salonu gier dla dzieci w Krakowie.

Ponadto w ciągu tych kilku dni znalazł się czas na obejrzenie ciekawych filmów, wspólne zajęcia integracyjne, a przede wszystkim na modlitwę.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ