WYJAZD W NIEDZIELĘ PALMOWĄ DO TARNOWA

Z woli bł. Jan Pawła II jest to szczególny dzień, kiedy to młodzi ludzie gromadzą się przy swoim Biskupie. Zachęcamy do włączenia się w „Operację Andrzej”, by na wzór Apostoła, który spotkawszy Jezusa przyprowadził do Niego swojego brata Szymona, zaprosić znajomych, przyjaciół do udziału w tym ewangelizacyjnym wydarzeniu.

Program:

8.30 – wyjazd spod kościoła pw. MB Szkaplerznej w Szymbarku

10.00 – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ulicy Gumniska 28

– zawiązanie wspólnoty

– słowo Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża

– koncert ewangelizacyjny zespołu MateO

11.45 – Droga Krzyżowa ulicami miasta Tarnowa

13.30 – Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża – kościół bł. Karoliny w Tarnowie

15.00 – Uwielbienie po Mszy Świętej prowadzone przez ks. Artura Ważnego, z oprawą muzyczną uczestników Diecezjalnych Warsztatów Muzycznych,

16.00 – Agapa

Prosimy zabrać ze sobą palmę tak, aby nasza droga krzyżowa ulicami Tarnowa przypominała również uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy!