Życzenia na Boże Narodzenie

Drodzy Parafianie!

Święta Bożego Narodzenia wprowadzają nas w wielką tajemnicę wiary o Panu Bogu, który wciąż szuka człowieka. Jezus Chrystus wchodzi bowiem w historię człowieka i pragnie zamieszkać w ludzkich, naszych sercach.

Z tej okazji życzymy Wam siły i odwagi do pięknego życia. Niech Nowonarodzony Jezus przemieni każdą ciemną chwilę Waszego życia w światło, które będzie nas prowadziło do nieba.

Pochylając się nad wielką tajemnicą Bożego Narodzenia, odrzućmy od siebie wszelki lęk krępujący naszego ducha, abyśmy mogli stać się godnymi głosicielami Prawdy, która uwalnia od zła i zachęca do pięknego świadectwa o Bożej miłości.

Niech miłość i dobroć naszego Ojca, który w swoim Synu Jezusie Chrystusie przychodzi do człowieka, pomogą nam z ufnością wkroczyć w Nowy Rok Pański 2019.

Z najlepszymi życzeniami i modlitewną pamięcią
Duszpasterze parafii Ropa