Msze św. za Parafian

Poniedziałek (18.01.2021) – godz. 17.00:
Kąty (cz. II) – od Zdzisława Siuty, 714 do Daniela Głąb, 912
Kusiówka (cz. I) – od Alberta Korzenia, 601 do Ewy Dominik, 1124
Kusiówka (cz. II) – od Józefa Koszyka, 517 do Piotra Kriwaka, 819
Potoki – od Ireneusza Białonia, 1006 do Sławomira Bilskiego, 915


Wtorek (19.01.2021) – godz. 17.00:
Centrum – od Bogusława Łukaszyka, 1155 do Ośrodka Zdrowia, 680
Kasprówka (cz. I) – od Tomasza Gołyźniaka, 927 do Jana Matuszyka, 682
Kasprówka (cz. II) – od Daniela Jamro, 1064 do Wojciecha Dzika, 289


Środa (20.01.2021) – godz. 17.00:
Księże (cz. I) – od Pawła Górskiego, 1186 do Grzegorza Szymańskiego, 240
Księże (cz. II) – od Andrzeja Rówińskiego, 638 do Grzegorza Sitara, 925
Księże (cz. III) – od Wojciecha Czochóra, 990 do Mirosława Rzepieli, 1083


Czwartek (21.01.2021) – godz. 17.00:
Za Wodą (cz. I) – od Kazimierza Druzika, 4 do Heleny Jantas, 666
Za Wodą (cz. II) – od Ludwika Gucwy, 11 do Czesława Motyki, 702
Za Wodą (cz. III) – od Zenona Kłapacza, 26 do Jerzego Koszyka, 38


Piątek (22.01.2021) – godz. 17.00:
Bukowa – od Stanisława Kulki, 6 do Romana Nideckiego, 36
Za Górą; Kawówka (cz. I) – od Bronisława Mitusia, 140 do Romana Rewaka, 982
Kawówka (cz. II) – od Jana Proroka, 50 do Pawła Matuszyka, 1021


Sobota (23.01.2021) – godz. 17.00:
Grzbielice; Upełź (cz. I) – od Andrzeja Frączka, 72 do Zdzisława Łukaszyka, 676
Upełź (cz. II); Kawówka (cz. III) – od Tadeusza Decia, 886 do Heleny Kordeczki, 54
Kąty (cz. I) – od Stanisława Smoły, 250 do Krzysztofa Piechowicza, 237


Na każdej Mszy św. za Parafian
będzie błogosławieństwo wody do pokropienia domów
oraz dewocjonaliów.


Poniedziałek (25.01.2021) – godz. 17.00:
Siutówka; Jaworówka (cz. I) – od Krzysztofa Kłapacza, 331 do Kazimierza Kłapacza, 856
Jaworówka (cz. II) – od Marii Korzeń, 328 do Andrzeja Obrzuta, 312


Wtorek (26.01.2021) – godz. 17.00:
Smołówka (cz. II) – od Roberta Gucwy, 537 do Mirosława Koszyka, 754
Smołówka (cz. III); Nowakówka – od Piotra Koszyka, 349 do Michaliny Zacharskiej, 339


Środa (27.01.2021) – godz. 17.00:
Cegielnia – od Stanisława Jamro, 113 do Andrzeja Rewaka, 969
Zagrody (cz. II) – od Andrzeja Zagórskiego, 668 do Adama Łukaszyka, 643
Zagrody (cz. III) – od Wiesława Rówińskiego, 93 do Bogdana Mitusia, 825


Czwartek (28.01.2021) – godz. 17.00:
Smakówka (cz. I); Górnikówka – od Władysława Wojtasa, 319 do Jana Kulki, 311
Smakówka (cz. II) – od Haliny Lisowicz, 595 do Zofii Dzwonek, 716