26.05.2016 Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie

Po raz kolejny młodzi z naszej parafii wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała mogli uczestniczyć w koncercie uwielbieniowym w Rzeszowie. Wspólnie razem włączając się w rodzinę Jednego Serca Jednego Ducha mogliśmy po raz kolejny utwierdzić się w przekonaniu, że wiara nie jest prywatną sprawą, że wspólnie razem możemy umacniać naszą wiarę i uwielbiać Boga, który jest naszym Stwórcą i Odkupicielem. Bogu niech będą dzięki za to, że jest tak blisko nas, że możemy należeć do tej niezwykłej rodziny, że razem tworzymy Jedno Serce i Jednego Ducha, i że po raz kolejny mogliśmy z innymi wyśpiewać Bogu chwałę.

Pomysłodawcą koncertu Jednego Serca Jednego Ducha jest Jan Budziaszek – perkusista legendarnego zespołu Skaldowie. Koncert odbywa się co roku w Boże Ciało w Rzeszowie i jest największym koncertem uwielbieniowym w Europie.

Od 2003 roku gromadzimy się wieczorem w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków. Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej bawić się i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie. Wielbimy Boga za Jego obecność wśród nas. Chcemy budować wspólnotę, śpiewając razem najpiękniejsze piosenki religijne. Dziękujemy za Jana Budziaszka – inspiratora Koncertu, za Marcina Pospieszalskiego – kierownika muzycznego, za artystów z całej Polski, muzyków i chór, za wszystkich uczestników i dobroczyńców Koncertu „Jednego Serca Jednego Ducha”. Zapraszamy do włączenia się we wspólne dzieło Koncertu

Zobacz galerię