Intencje mszalne (21-28.04.2019)

Ks. Mariusz Kmak greg. za: + Józefę Rewak


PONIEDZIAŁEK – 22.04.

7.00
Dz.-bł. w 25 r. ślubu Marii(f) i Krzysztofa – od dzieci

9.00
1. Dz.-bł. w 21 r. ślubu Bogusławy(f) i Andrzeja
2. + Roman Orchel 1 r. śm.

10.30
++ Helena(f) Matuszyk 3 r. śm., + mąż Fryderyk 5 r. śm. – od Moniki(f) i Pawła z dziećmi

12.00
W intencji Parafian, a zwłaszcza za nowochrzczone dzieci i ich rodziny


WTOREK – 23.04.

6.30
1. Dz.-bł. w 3 r. ślubu Iwony(f) i Dawida – od rodziców
2. + Feliks Kruczek 8 r. śm., + żona Anna(f) – od syna z rodz.
++ Janina(f), Zdzisław Wojas – od wnuczki Roksany(f) – ks. Marcin G. poza par.

18.00
+ Janina(f) Zagórska 4 r. śm – od męża i córki(f)


ŚRODA – 24.04.

6.30
1. Dz.-bł. w 3 r. ślubu Anny(f) i Łukasza
2. + Katarzyna(f) Zagórska (Zadziele) 30 dz. po pogrz. – od syna Władysława z rodz.

18.00 Intencje nowennowe za zmarłych:

  • + Zofia(f) Korzeń od sąsiadów z Kusiówki, Krzyżówki, Zagórza
  • + Jan Liszka od rodziny Sitarów
  • + Jan Liszka od Małgorzaty(f) i Jana Masztafiak
  • + Marcin Jabłczyk od brata Mariusza
  • + Edward Jamro od chrześniaka Daniela Jamro z rodz.
  • + Edward Jamro od brata Zbigniewa z żoną(f)
  • + Eugeniusz Drąg od wnuka Łukasza Drąga z rodz.
  • + Eugeniusz Drąg od wnuczki Sabiny(f) Kukuły z rodz.
  • ++ Anna(f), Władysław Liana od sąsiadki Genowefy(f) Myśliwy
  • + Lesław Haluch 9 r. śm. od żony(f) i córki Angeliki(f)
  • ++ Helena(f), Franciszek Siwiak
  • + Grażyna(f) Święs od pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie
  • ++ Maria(f), Leon Pisarczyk od Zbigniewa
  • ++ Jerzy Baranowski, oraz ++ Zofia(f), Stanisław Kusiak od Stanisławy(f)
  • + Katarzyna(f) Zagórska (Zadziele) od uczestników pogrzebu
  • + Grażyna(f) Święs od uczestników pogrzebu
  • + Katarzyna(f) Zagórska (Potoki) od uczestników pogrzebu
  • + Franciszka(f) Lisowicz od uczestników pogrzebu
  • + Jan Liszka od uczestników pogrzebu
  • + Józef Drąg (Pod Wawrzką) od uczestników pogrzebu
  • + Katarzyna(f) Korzeń od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 25.04.

6.30
1. Dz.-bł. w int. Anny(f) i Bogdana
2. ++ Maria(f) 11 r. śm., + Jan Dutka 27 r. śm. – od córki(f) z rodz.

18.00
+ Jerzy Deć 3 r. śm.


PIĄTEK – 26.04.

6.30
1. + Emilia(f) Pękala – od właścicieli i pracowników restauracji „Stary Dworzec”
2. + Emilia(f) Pękala – od róży Janiny(f) Deć

18.00
W intencji młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania


SOBOTA – 27.04.

6.30
1. Dz.-bł. w 18 r. ślubu Zofii(f) i Stanisława oraz dla ich dzieci
2. + Józef Krok 5 r. śm. – od żony(f)
3. + Stanisława(f) Siuta – od wnuczki Eweliny(f) z mężem Adamem i prawnukami: Weroniką(f) i Kacperkiem Kwiczal
4. + Stanisława(f) Siuta – od Genowefy(f) Matuszyk

17.00 Msza o uwolnienie i uzdrowienie

  • o uzdrowienie koleżanki

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.

7.00
Dz.-bł. w 40 r. ślubu Krystyny(f) i Mieczysława

9.00
+ Franciszek Obrzut 7 r. śm. – od syna Wojciecha

10.30
Dz.-bł. w 18 r. ślubu Marty(f) i Jerzego

12.00
W intencji Parafian

15.00
Dz.-bł. w 13r. ślubu Bożeny(f) i Mirosława

Starsze >>