Intencje mszalne (07-13.01.2019)

Ks. Krzysztof Smoła greg. za: + Franciszkę Filipiak
Ks. Rafał Wierzchanowski greg. za: + Stanisławę Niemiec
Ks. Robert Pyłypczuk greg. za: + Cecylię Matuszyk
Ks. Czesław Król greg. za: + Romana Szpyrkę


PONIEDZIAŁEK – 07.01.

6.30
1. Dz.-bł. w int. O. Jana Steca
2. + Zbigniew Data 20 r. śm. – od brata z rodziną
3. ++ Katarzyna(f), Wojciech Kusiak, Maria(f) Raczyborska

16.00
+ Roman Jabłczyk 5 r. śm. – od dzieci z rodzinami


WTOREK – 08.01.

6.30
1. Dz.-bł. w 86 r. ur. Józefy(f) i Stefana Malcewiczów z Wrocławia – od Zenona Kłapacza
2. + Kasia(f) Kiełtyka 7 r. śm. – od rodziców i brata z rodziną
3. + Maria(f) Wierzchanowska – od szefostwa i załogi synowej Ewy z Delikatesów Centrum w Stróżówce

16.00
+ Franciszka(f) Łukaszyk 29 r. śm. – od syna Jana z rodziną


ŚRODA – 09.01.

6.30
1. ++ Jan, Karolina(f) Matuszyk – od córki(f)
2. + Stanisław Bartyzel 16 r. śm. – od córki Krystyny(f) z rodziną
3. + Maria(f) Wierzchanowska – od rodziny Łukaszyków i Gruców z Kustry

16.00 Intencje nowennowe za zmarłych:

  • + Czesław Rzepiela od Ireny(f) i Tadeusza
  • + Czesław Rzepiela od rodz. Trojanowiczów
  • + Mieczysław Korzec z ok. im. od córki Krystyny(f) z rodziną
  • + Zofia(f) Korzeń od wnuczki Katarzyny(f)
  • + Zofia(f) Korzeń od wnuka Krzysztofa
  • + Jan Liszka od córki Beaty(f) z rodziną
  • + Jan Liszka od siostry Marii(f) z rodziną
  • + Michał Czosnek od Danuty(f) i Eugeniusz Książek
  • ++ Mieczysław i Franciszka(f) Korzeń
  • ++ Katarzyna(f), Stanisław Siuta 45 r. śm. + Stanisława oraz + Bernadeta(f) Wojtarowicz od Andrzeja z rodziną
  • ++ Władysław Smoła, żona Józefa(f), córka Anna(f) od rodziny
  • ++ Józefa(f) Michalik 38 r. śm oraz + mąż Józef od wnuczki(f)
  • + Edward Spólnik 18 r. śm. od rodziny
  • ++ Stanisław Siwiak 24 r. śm., oraz ++ Józef, Zofia(f) Siwiak od chrzestnej Anny(f)
  • ++ Anna(f) Spólnik 19 r. śm., oraz ++ mąż Wojciech i Jan Stachura od Anny(f)
  • + Barbara(f) Sawska r. śm.
  • + Józef Drąg od uczestników pogrzebu
  • + Katarzyna(f) Korzeń uczestników pogrzebu
  • + Katarzyna(f) Zagórska uczestników pogrzebu
  • + Franciszek Siuta uczestników pogrzebu
  • + Cecylia(f) Matuszyk uczestników pogrzebu
  • + Jan Jamro uczestników pogrzebu
  • + Roman Szpyrka uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 10.01.

6.30
1. + Roman Broński – od kolegów i koleżanek siostry Krystyny(f) z rozlewni Uzdrowiska Wysowa
2. + Franciszek Siuta – od rodziny Koszyków
3. + Franciszek Siuta – od rodziny Stachurskich

16.00
++ Agnieszka(f), Paulina(f) Prorok 


PIĄTEK – 11.01.

6.30
1. + Stanisław Rzepiela – od siostry Michaliny(f) z rodziną
2. + Józef Drąg – od koleżanek i kolegów ze szkoły wnuczki Natalii(f)
3. + Jan Matusik – od bratanicy Kasi(f) z rodziną

16.00
+ Leszek Białoń – od syna Ireneusza z rodziną


SOBOTA – 12.01.

6.30
1. ++ Zofia(f) Korzeń, Franciszek Siuta w r. śm. – od Cecylii(f)
2. + Helena(f) Biros – od rodziny Proroków
3. + Grażyna(f) Stach 8 r. śm. – od syna Dariusza z rodziną

16.00
Dz.-bł. w int. uczestników spotkania opłatkowego


NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.

7.00
Dz.-bł. w int. rodziny Sztuczków

9.00
Stanisława(f) Matuszyk oraz + mąż Jan – od córek(f) z rodzinami

10.30
+ Jarosław Smołkowicz 16 r. śm.

12.00
Dz.-bł. w 45 r. ślubu Franciszki(f) i Kazimierza Matuszyków – od dzieci z rodzinami

15.00
+ Maria(f) Spólnik 5 r. śm. – od syna Wiesława z rodziną

Starsze >> << Nowsze