NOWY NUMER KWARTALNIKA ,,RAZEM,, | Parafiaropa.pl | Oficjalna strona Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Ropie

NOWY NUMER KWARTALNIKA ,,RAZEM,,

Ukazał się kolejny numer kwartalnika „Razem”, który zawiera gminno-parafialne informacje, ważne dla każdej rodziny żyjącej w Ropie, Łosiu i Klimkówce. W biuletynie znalazły się też m.in. wywiady: z prezeską Stowarzyszenia Miłośników Wsi Ropa panią Marią Zagrajczuk;

wzruszająca  historia życia znanej i kochanej przez wszystkich pani Marysi Korzeń, która od wczesnego dzieciństwa cierpi na niedowład nóg, dlatego porusza się na trzykołowym rowerku (w sierpniu tego roku pani Marysia już 25. raz uda się z Pielgrzymką Tarnowską do Częstochowy); ponadto możemy przeczytać ciekawy list nadesłany przez pana Jana Wintera, w którym opisuje wyprawę na Antarktydę i wiele innych artykułów.

Gazeta redagowana jest przez Ewę Bugno, Janusza Koniora, Jana Morańdę, ks. Stanisława Porębskiego, ks. Mateusza Gurbisza i Stefana Kłapyka. Osoby te, jak również autorzy nadesłanych tekstów pracują całkowicie społecznie – za co składamy wszystkim wyrazy wdzięczności.

Biuletyn można nabyć w kościołach, Urzędzie Gminy oraz GOK.

Serdecznie zachęcamy!