II Niedziela Adwentu

1. Modlimy się dzisiaj za Kościół katolicki na Wschodzie i wspieramy ofiarami złożonymi do puszek.

2. Na poszkodowaną w pożarze rodzinę Lisowiczów z Pociechy zebrano do puszek 9218 zł. i 10 euro. Bóg zapłać.

3. Dziękujemy:

• za ofiary na składkę inwestycyjną.
  • 2 rodzinom za ofiary 300 zł.
  • panu Mieczysławowi Koniecznemu, za bezinteresowną pracę przy kościele.
  • panom Andrzejowi Rówińskiemu i Albertowi Korzeniowi, za bezinteresowną pracę przy kaplicy cmentarnej.
  • rodzinom, za sprzątanie kościoła i ofiarę – 220 zł.
  • za ofiary na stół dla kapłanów.
  • wszystkim, za pomoc, modlitwę i życzliwość. Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu:

• wtorek: wspomn. św. Damazego I, papieża. Spotkanie grupy biblijnej. Spowiedź w Brunarach.
  • środa: wspomn. Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe.
  • czwartek: wspomn. św. Łucji, dziewicy i męczennicy. Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  • piątek: wspomn. św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła. Spotkanie Kolędników Misyjnych po Mszy świętej wieczornej. Spotkanie młodzieży KSM o 18.00.
  • sobota: Dzień Chorych: 8.30 spowiedź; 9.00 Msza święta i spotkanie w Sali teatralnej. Potem udamy się do chorych, którzy zostaną zgłoszeni w zakrystii, lub w kancelarii.
  • III Niedziela Adwentu „Gaudete”. Rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Prosimy, aby koronkę do Miłosierdzia Bożego, prowadziła róża Franciszki Smoła.

5. Są do nabycia świece Caritas jako „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

6. Zachęcamy do lektury Pisma świętego oraz zakupu i czytania prasy katolickiej.

7. W tygodniu pożegnaliśmy + Marię Górską; + Helenę Biros. Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.

Starsze >>