Parafialne dziękczynienie za Światowe Dni Młodych

Od zakończenia Światowych Dni Młodzieży minęło już trochę czasu. Przez trzy lata przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia i omadlaliśmy je podczas wspólnych spotkań. Teraz nadszedł czas na parafialne dziękczynienie!

Papież Franciszek podczas czuwania w Brzegach zachęcił nas do opuszczenia wygodnej kanapy i ubrania wygodnych butów, dlatego podczas tego wydarzenia musisz być z nami. Będzie to okazja do tego, aby znów spotkać się we wspólnym gronie i podzielić się świadectwem przeżycia ŚDM. To, że jest za co dziękować nie ulega wątpliwości. Wraz z nami będą składać Bogu dzięki rodziny, które z wielkim entuzjazmem zaangażowały się w Tygodniu misyjnym i z gorącym sercem przyjęły młodych pielgrzymów z Francji do swoich domów.  Niech Młody Kościół w Ropie po raz kolejny da świadectwo swojej wiary!

Zapraszamy młodzież z naszej parafii, ale także chętnych na wspólne dziękczynienie. Rozpoczniemy o godzinie 17.30 nabożeństwem różańcowym (może nawet trochę wcześniej wspólnym śpiewem), a po nim krótka etiuda filmowa i świadectwo o Światowych Dniach Młodych połączone ze zdjęciami, które na nowo pomogą nam przeżyć te wspaniałe chwile.