PODEJMIJ DUCHOWĄ ADOPCJĘ DZIECKA POCZĘTEGO

no images were found

W każdej minucie, gdzieś na świecie dokonuje się z woli Boga cud poczęcia człowieka. Naszą świadomość szokuje jednak przeświadczenie, że wiele poczętych dzieci nie doczeka swoich narodzin, że dzieci te w ramach okrutnego programu aborcyjnego zostaną zgładzone.

Niestety codziennie tysiące lękliwych matek waha się czy urodzić dziecko, które się w nich rozwija. Niektóre z nich już się zdecydowały, by pójść na tak zwany “zabieg“, żeby zadać śmierć. Jak temu zapobiec? Jak je odwieźć od strasznej decyzji?

Zaadoptuj duchowo to bezbronne, zagrożone dziecko i w ten sposób ocal mu życie!

Wszyscy, którzy zdecydują się na podjęcie Duchowej Adopcji będą mogli w formie uroczystej złożyć przyrzeczenia dnia 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego na Mszy św. o godz. 16.00.

Deklaracje podjęcia duchowej adopcji, które należy wypełnić i przynieść we wtorek znajdują się w przedsionku kościoła.