ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

3 maja w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski odbędą się parafialno-gminne obchody upamiętniające 222. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

W czasie Mszy św. sprawowanej o godz. 11.00 przez ks. proboszcza Stanisława Porębskiego będziemy się modlić w intencji Ojczyzny, o potrzebne łaski dla wszystkich Obywateli, zwłaszcza dla sprawujących władzę, aby czynili to z poświęceniem i troską o najbiedniejszych. Msza odbędzie się z udziałem pocztów sztandarowych, przedstawicieli samorządu gminnego, szkół oraz mieszkańców naszej gminy.

Po Eucharystii zostanie zaprezentowany okolicznościowy  program artystyczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, wystąpi również miejscowy chór Camerton.

Ukochana Matka – Ojczyzna czeka na naszą modlitwę!

Zobacz zdjęcia