Róże różańcowe | Parafiaropa.pl | Oficjalna strona Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Ropie

Róże różańcowe

Róże Różańcowe są grupami modlitewnymi. Róża różańcowa polega na codziennym odmawianiu we własnym zakresie jednej przydzielonej tajemnicy różańca. Róża liczy 20 osób – w ten sposób, jeśli każda z osób odmawia inną tajemnicy, wszyscy razem jako wspólnota odmawiają każdego dnia cały różaniec.

Róży przewodzi zelatorka lub zelator, którzy są odpowiedzialni za zmianę tajemnic, kompletność grupy, a także za systematyczne odmawianie całego różańca przez członków i członkinie Róży.

Róże odmawiają codziennie różaniec w intencjach ogólnych, najczęściej miesięcznych, dotyczących całego kościoła, parafii, misji, diecezji itp., lub w intencjach osobistych, za członków Róży, za osoby, które prosiły o modlitwę lub sprawy, które polecono ich intencji.

Róże Różańcowe są nie tylko wspólnotą modlitewną ale i ludzką. Wspólnota ludzka, to wzajemne wspieranie się członków Róży w codziennych sprawach zarówno osobistych czy rodzinnych, jak też w działaniu na rzecz wspólnoty parafialnej.

RÓŻA JULII KAWY

  1. Drąg Maria
  2. Grygiel Leokadia
  3. Kawa Julia
  4. Kawa Renata
  5. Kosiba Katarzyna
  6. Kosiba Lucyna
  7. Kusiak Michalina
  8. Lichoń Maria
  9. Matuszyk Anna
  10. Matuszyk Bernadeta
  11. Obrzut Bronisław
  12. Obrzut Karol
  13. Obrzut Teresa
  14. Rówińska Helena
  15. Rówińska Helena
  16. Rówińska Marta
  17. Rówińska Stefania
  18. Smoła, Dzik Krystyna
  19. Trojanowicz Karolina
  20. Trojanowicz Stanisława

RÓŻA JERZEGO ZAGÓRSKIEGO

  1. Cholewa Amelia
  2. Cholewa Iwona
  3. Deć Adam
  4. Druzik Czesław
  5. Druzik Józefa
  6. Jamro Franciszek
  7. Koszyk Michalina
  8. Koszyk Sylwia
  9. Kusiak Stanisław
  10. Masztafiak Adam
  11. Masztafiak Andrzej
  12. Mituś Bolesław
  13. Pękala Elżbieta
  14. Pękala Stanisław
  15. Smoła Eugeniusz
  16. Ulanowski Janusz
  17. Warzecha Stanisława
  18. Zagórski Jerzy
  19. Zagórski Leszek
  20. Zagórski Tadeusz

RÓŻA KRYSTYNY SMOŁY

  1. Baran Helena
  2. Broda Zofia
  3. Czochór Małgorzata
  4. Czochór Maria
  5. Deć Janina
  6. Korzeń Barbara
  7. Masztafiak Stanisława
  8. Morańda Halina
  9. Prorok  Małgorzata
  10. Prorok Stanisława
  11. Radziak Katarzyna
  12. Rówińska Maria
  13. Rówińska Monika
  14. Sekuła Michalina
  15. Siuta Anna
  16. Siuta Ewa
  17. Siuta Irena
  18. Siuta Zofia
  19. Smoła Ewa
  20. Smoła Krystyna

RÓŻA JANINY PODOBIŃSKIEJ

  1. Bochniak Genowefa
  2. Deć Helena
  3. Deć Janina
  4. Jamro Zofia
  5. Korzeń Julia
  6. Korzeń Maria
  7. Kulka Agnieszka
  8. Kulka Danuta
  9. Kusiak Janina
  10. Maciaszek Halina
  11. Matuszyk Bernadeta
  12. Podobińska Janina
  13. Prorok Salomea
  14. Sadłoń Janina
  15. Sarnecka Danuta
  16. Sarnecka Władysława
  17. Sitar Helena
  18. Siwiak Wiktoria
  19. Sztuczka Lucyna
  20. Sztuczka Maria

RÓŻA JANA KOSZYKA

  1. Barszcz Jan
  2. Broński Czesław
  3. Kawa Franciszek
  4. Kawa Krzysztof
  5. Kawa Piotr
  6. Kawa Roman
  7. Kłapacz Zenon
  8. Korzeń Michał
  9. Koszyk Jan
  10. Krok Józef
  11. Kukuła Fryderyk
  12. Kulka Jan
  13. Liszka Zdzisław
  14. Mołda Władysław
  15. Obrzut Adam
  16. Obrzut Wojciech
  17. Rówiński Kazimierz
  18. Sitarczyk Władysław
  19. Tajak Jan
  20. Wojtas Jan

RÓŻA ANNY PISZCZEK

  1. Brońska Krystyna
  2. Czochór Bronisława
  3. Deć Janina
  4. Deć Janina
  5. Deć Julia
  6. Deć Stefania
  7. Korzeń Wiesława
  8. Kosiba Maria
  9. Kwiczal Barbara
  10. Laskoś Anna
  11. Ogorzałek Cecylia
  12. Pękala Emilia
  13. Piszczek Anna
  14. Siuta Krystyna
  15. Spólnik Józefa
  16. Spólnik Salomea
  17. Stach Joanna
  18. Stachura Emilia
  19. Zagórska Janina
  20. Zagórska Katarzyna

RÓŻA GENOWEFY RODAK

  1. Biros Michalina
  2. Górak Barbara
  3. Jamro Helena
  4. Jamro Małgorzata
  5. Jamro Maria
  6. Korzeń Barbara
  7. Korzeń Czesława
  8. Lisowicz Aniela
  9. Morańda Janina
  10. Poręba Wiktoria
  11. Rodak Genowefa
  12. Rodak Stanisława
  13. Rodak Urszula
  14. Rówińska Helena
  15. Rówińska Józefa
  16. Rówińska Zofia
  17. Siuta Janina
  18. Siuta Wiesława
  19. Smoła Franciszka
  20. Trojanowicz Celina

RÓŻA ADAMA MATUSZYKA

  1. Brongiel Ryszard
  2. Broński Władysław
  3. Cymbała Michał
  4. Drąg Józef
  5. Gruca Roman
  6. Jantas Jerzy
  7. Karandyszewski Jan
  8. Kawa Andrzej
  9. Koszyk Stanisław
  10. Lisowicz Julian
  11. Matuszyk Adam
  12. Matuszyk Augustyn
  13. Matuszyk Jan
  14. Matuszyk Krzysztof
  15. Matuszyk Tomasz
  16. Pejko Władysław
  17. Piechowicz Jan
  18. Siuta Adam
  19. Stachura Julian
  20. Zagórski Andrzej

RÓŻA ANNY SPÓLNIK

  1. Deć Maria
  2. Filipiak Lucyna
  3. Gąsior Maria
  4. Jamro Elżbieta
  5. Jamro Eugenia
  6. Jodłowska Janina
  7. Kawa Krystyna
  8. Kulka Jadwiga
  9. Kulka Kazimiera
  10. Kulka Teresa
  11. Motyka Mariola
  12. Obrzut Danuta
  13. Rubicz Maria
  14. Rzepiela Janina
  15. Sentysz Maria
  16. Siwiak Anna
  17. Siwiak Ewa
  18. Spólnik Anna -Zelatorka
  19. Zagórska Franciszka
  20. Zagórska Stanisława

RÓŻA FRANCISZKI SMOŁY

  1. Biros Janina
  2. Gruca Czesława
  3. Jabłczyk Janina
  4. Karendyszewska Franciszka
  5. Kawa Alina
  6. Kawa Krystyna
  7. Łukaszyk Celina
  8. Łukaszyk Franciszka
  9. Łukaszyk Janina
  10. Maciaś Alicja
  11. Masztafiak Barbara
  12. Matuszyk Anna
  13. Matuszyk Janina
  14. Pejko Alina
  15. Siuta Janina
  16. Smoła Edyta
  17. Smoła Franciszka
  18. Trojanowicz Helena
  19. Zagórska Anna
  20. Zagórska Elżbieta

RÓŻA JÓZEFY BROŃSKIEJ

  1. Bernasiewicz Maria
  2. Brońska Józefa
  3. Drąg Danuta
  4. Drąg Karolina
  5. Górska Stanisława
  6. Gurba Kazimiera
  7. Kukuła Sabina
  8. Kulka Zuzanna
  9. Kusiak Ludwika
  10. Lichoń Maria
  11. Lisowicz Barbara
  12. Lisowicz Ewa
  13. Lisowicz Tadeusz
  14. Łukaszyk Stanisława
  15. Matula Urszula
  16. Piechowicz Alfreda
  17. Piechowicz Katarzyna
  18. Stachuska Zofia
  19. Wojtas Aldona
  20. Zagórska Irena

RÓŻA LEOKADII SIUTY

  1. Czochór Józefa
  2. Domek Lucyna
  3. Korzeń Julia
  4. Ledniowska Elżbieta
  5. Liana Irena
  6. Łukaszyk Elżbieta
  7. Łukaszyk Stanisława
  8. Myśliwy Genowefa
  9. Nowak Krystyna
  10. Oleksy Urszula
  11. Siuta Elżbieta
  12. Siuta Janina
  13. Siuta Leokadia
  14. Siuta Stanisława
  15. Smoła Elżbieta
  16. Smoła Józefa
  17. Stachurska Bożena
  18. Święs Genowefa
  19. Trojanowicz Helena
  20. Zagórska Stanisława

RÓŻA WŁADYSŁAWY PROROK

  1. Baranowska Stanisława
  2. Górska Małgorzata
  3. Górska Stanisława
  4. Kłapacz Małgorzata
  5. Korzeń Krystyna
  6. Korzeń Salomea
  7. Krok Władysława
  8. Kukuła Katarzyna
  9. Kukuła Maria
  10. Kukuła Zofia
  11. Kusiak Zofia
  12. Lisowicz Helena
  13. Łukaszyk Irena
  14. Matuszyk Franciszka
  15. Piechowicz Zofia
  16. Prorok Józefa
  17. Prorok Władysława
  18. Przewdziecka Marta
  19. Szczepanek Anna
  20. Szczepanek Ryszard

RÓŻA ZOFII MORAŃDY

  1. Bochniak Mariola
  2. Dulkiewicz Maria
  3. Górowska Anna
  4. Górska Barbara
  5. Karpl Teresa
  6. Karpl Teresa
  7. Kołodziej Zofia
  8. Masztafiak Franciszka
  9. Masztafiak Małgorzata
  10. Mituś Lidia
  11. Morańda Zofia
  12. Rówińska Stanisława
  13. Smoła Agata
  14. Smoła Anna
  15. Smoła Maria
  16. Stec Maria
  17. Szymczyk Janina
  18. Szymczyk Paulina
  19. Święs Janina
  20. Wisłocka Maria

RÓŻA JANINY JAMRO

  1. Deć Ewa
  2. Deć Jadwiga
  3. Drąg Anna
  4. Jamro Danuta
  5. Jamro Janina
  6. Jamro Tadeusz
  7. Kłapacz Halina
  8. Kłapacz Helena
  9. Kurzeja Anna
  10. Lisowicz Cecylia
  11. Masztafiak Maria
  12. Trojanowicz Stefania
  13. Zagórska Anna
  14. Zagórska Beata
  15. Zagórska Czesława
  16. Zagórska Elżbieta
  17. Zagórska Ewelina
  18. Zagórska Jadwiga
  19. Zagórska Monika
  20. Zagórska Zofia

RÓŻA EMILII TROJANOWICZ

  1. Biszko Maria
  2. Czochór Michalina
  3. Druzik Maria
  4. Gruca Krystyna
  5. Jamro Janina
  6. Kopek Anna
  7. Korzeń Irena
  8. Korzeń Jadwiga
  9. Kulka Maria
  10. Kulka Piotr
  11. Michalik Małgorzata
  12. Rówińska Cecylia
  13. Siuta Maria
  14. Siuta Renata
  15. Spólnik Michalina
  16. Trojanowicz Anna
  17. Trojanowicz Danuta
  18. Trojanowicz Emilia
  19. Trojanowicz Mieczysław
  20. Zacharska Michalina

RÓŻA KRYSTYNY JANTAS

  1. Dudycz Irena
  2. Gruca Danuta
  3. Gucwa Krystyna
  4. Jantas Franciszek
  5. Jantas Krystyna
  6. Jantas Małgorzata
  7. Karaś Renata
  8. Korzeń Czesława
  9. Kukuła Anna
  10. Kulka Celina
  11. Kusiak Helena
  12. Kusiak Jolanta
  13. Marosz Barbara
  14. Masztafiak Halina
  15. Michalik Elżbieta
  16. Piechowicz Janina
  17. Piechowicz Maria
  18. Radzik Urszula
  19. Smoła Joanna
  20. Zabierowska Zuzanna