TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

no images were found

W czwartek 25 września na „orliku” w Ropie odbył się turniej piłki nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. W turnieju tym wzięli udział ministranci i lektorzy z naszej parafii oraz z parafii Dobra i Męcina. Po wielu trudach wyłonił się zwycięzca tegorocznego turnieju, a została nim grupa ministrantów i lektorów z parafii Dobra, która przyjechała wraz ze swoim opiekunem – Księdzem Józefem Durlakiem. Drugie miejsce zajęła Liturgiczna Służba Ołtarza z Męciny pod opieką Księdza Piotra Cierniaka. Gospodarze turnieju, a więc zawodnicy z naszej parafii zajęli trzecie miejsce. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie turnieju  i jego poprowadzenie Księdzu Pawłowi Tokarczykowi. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, a także wielu łask Bożych w podejmowaniu służby w Kościele i oczywiście już oczekujemy na rewanż…

 

 

Zobacz galerię