ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO

no images were found

Wakacje czas zacząć. Za nami oficjalne zakończenie roku szkolnego. Nadszedł czas, by cieszyć się z dwóch miesięcy wolnego czasu. Dziś, 26 czerwca, o godz. 08.00 w kościele parafialnym dziękowaliśmy za miniony rok szkolny i katechetyczny. Po mszy świętej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Gimnazjum, w którym uczestniczył również Pan Wójt Jan Morańda. Odpoczynek nie jest marnowaniem czasu, ale prawem i obowiązkiem oraz szansą dla budowania ludzkiej osobowości. Życzymy zarówno uczniom, jak i nauczycielom udanych wakacji. Niech to będzie także czas zatrzymania się w tej ciągłej bieganinie. Trzeba po raz kolejny uświadomić sobie, że wakacje to czas żywszego kontaktu z przyrodą, czas dotykania ziemi, kontemplacji Piękna, Potęgi i Mądrości samego Boga. Niech zatem to wakacyjne wypoczywanie będzie przedsmakiem wiecznego odpocznienia w Bogu.

Zobacz galerię zdjęć