ZAKOŃCZENIE ,,ROKU WIARY,, I PRZYJĘCIE NOWYCH MINISTRANTÓW

no images were found

Dnia 24 listopada 2013 r. w Uroczystość Chrystusa Króla, podczas Mszy Świętej kończącej „Rok Wiary” do grona ministrantów zostało przyjętych siedemnastu chłopców: Kamil Wajda, Patryk Niemiec, Jarosław Matuszyk, Kamil Trześniak, Kamil Spiżewski, Patryk Prorok, Łukasz Karpl, Damian Niemiec, Mateusz Wajda, Wiktor Olchawski, Adam Siwiak, Mikołaj Korzeń, Miłosz Deć, Michał Matuszyk, Jakub Kulka, Kamil Głąb, Patryk Ziółkowski.

Eucharystii przewodniczył Ksiądz Proboszcz, który wygłosił okolicznościowe kazanie. Kandydatów przygotował ks. Mateusz Gurbisz.

Pamiętajmy w naszych modlitwach o nowych ministrantach, aby jak najlepiej wypełniali swoje obowiązki i byli przykładem dla dzieci, młodzieży  i dorosłych, tak przy ołtarzu jak i w życiu codziennym.

Zobacz zdjęcia